Ostravská univerzita zřizuje evakuační místo a vyzývá zaměstnance

Ostravská univerzita zřizuje ve spolupráci s městem Ostrava evakuační místo v City Campusu OU, a to v budově sportu Pedagogické fakulty na Černé louce. Zároveň vyzývá zaměstnance ke zvážení možnosti práce z domova v následujících dnech.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

s ohledem na dnešní výzvu vedení města Ostravy, která zdůrazňuje krizový stav příjezdových cest a celkové komplikace s dopravou v Ostravě, zvažte po domluvě s vašimi nadřízenými a s ohledem na charakter vaší práce pro nejbližších pár dnů práci z domova.

Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že jsme zřídili ve spolupráci s městem evakuační místo, a to v budově sportu Pedagogické fakulty na Černé louce. Evakuovaní se musí napřed registrovat v evakuačním centru na Výstavišti a následně budou nasměrování do budovy univerzity.

Také připomínáme naši nabídku z víkendu, že pro naše zaměstnance a studující, kteří se sami ocitli v tíživé situaci, máme připravenu určitou ubytovací kapacitu na našich kolejích. V případě potřeby pište na  nebo volejte na mobilní číslo 734 423 978.

Přejeme mnoho sil v nadcházejících hodinách a dnech!

Vedení Ostravské univerzity

Do evakuačního centra v City Campusu OU na Černé louce pak Ostravská univerzita hledá dobrovolníky z řad studentů. Přihlásit se můžete zde.

Zveřejněno / aktualizováno: 16. 09. 2024