Archiv výběrových řízení a nabídek zaměstnání

Specialista / Specialistka – Energetik / Energetička

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

  • specialista / specialistka – energetik / energetička

Kdy vás u nás přivítáme?

  • ihned, případně dle dohody

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Jaká bude náplň vaší práce?

  • sestavování plánů spotřeb energií na jednotlivých objektech;
  • vyhodnocování spotřeby energií za uplynulá období a zpracovávání podkladů pro energetické audity;
  • zajištění procesu nákupu energií;
  • kompletní správa zdrojů energií v majetku Ostravské univerzity;
  • spolupráce při projektování a realizaci investičních akcí;
  • organizace a řízení oprav, údržby a revizí energetického provozu;
  • jednání s dodavateli médií a stavebními a jinými správními úřady;
  • evidence stavební a technické dokumentace.

Co od vás očekáváme?

  • vysokoškolské vzdělání I. stupně v technickém oboru;
  • znalost stavební a projektové dokumentace;
  • základní znalost koncepce BIM;
  • orientace v energetické legislativě (smlouvy na dodávky energií, znalost ERÚ, zákon o hospodaření s energiemi);
  • orientace v dodávkách energií (elektřina, voda, teplo, plyn + distribuce);
  • znalost fungování FVE, kogenerace a související legislativy;
  • pokročilá znalost práce na PC, zkušenost s odbornými softwary výhodou;
  • nutná kvalifikace v souladu s NV č. 194/2022 Sb. § 5 nebo vyšší (nebo platná kvalifikace na základě vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 6 nebo vyšší);
  • zodpovědnost, samostatnost, ale i týmového ducha;
  • řidičský průkaz skup. B;
  • základní znalost PENB, MaR a energetického auditu.

Proč k nám? Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů volna k léčení;
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč);
  • podporu sportovních aktivit např. prostřednictvím zaměstnaneckého programu MultiSport;
  • slevy na nájemném u společnosti Heimstaden;
  • jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy;
  • pružnou pracovní dobu;
  • příležitostnou možnost výkonu práce z domova;
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilního zaměstnavatele;
  • firemní školku Elánek;
  • možnost zdarma využívat služby univerzitní knihovny;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku – v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala vás naše nabídka?

Na adresu nám nejpozději do 13. července 2024 (včetně) zašlete tyto dokumenty:

První kolo proběhne posouzením zaslaných životopisů. Do druhého kola – osobní pohovor – budou pozváni pouze vybraní zájemci.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodu výběrové řízení zrušit, přerušit, prodloužit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Těšíme se na vás!

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Eva Letalová
referentka personalistiky

Centrum pro řízení lidských zdrojů
Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava