Archiv výběrových řízení a nabídek zaměstnání

Správce budovy / Správkyně budovy

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

  • správce budovy / správkyně budovy

Kdy vás u nás přivítáme?

  • ihned, případně dle dohody

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Jaká bude náplň vaší práce?

  • běžná správa a údržba budovy po celý rok;
  • drobné manuální práce a opravy;
  • zajišťování údržby a oprav technologií budovy;
  • koordinace servisu a revizních zkoušek;
  • vedení technické a stavební dokumentace k objektu;
  • příležitostné stěhování;
  • příležitostné řízení osobního/nákladního vozidla sk. B (dodávka);
  • spolupráce s ostatními kolegy.

Co od vás očekáváme?

  • ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou;
  • řidičský průkaz skup. B;
  • zodpovědnost, samostatnost, ale i týmového ducha;
  • manuální zručnost;
  • základní orientace ve stavební dokumentaci a oblasti TZB;
  • základní dovednost práce s PC.

Proč k nám? Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů volna k léčení;
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč);
  • podporu sportovních aktivit např. prostřednictvím zaměstnaneckého programu MultiSport;
  • slevy na nájemném u společnosti Heimstaden;
  • jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy;
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilního zaměstnavatele;
  • firemní školku Elánek;
  • možnost zdarma využívat služby univerzitní knihovny;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku – v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala vás naše nabídka?

Na adresu nám nejpozději do 13. července 2024 (včetně) zašlete tyto dokumenty:

První kolo proběhne posouzením zaslaných životopisů. Do druhého kola – osobní pohovor – budou pozváni pouze vybraní zájemci.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodu výběrové řízení zrušit, přerušit, prodloužit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Těšíme se na vás!

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Eva Letalová
referentka personalistiky

Centrum pro řízení lidských zdrojů
Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava